TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ

TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ

Mobil ve ev teknolojisinde en iyisi.

Hayatı kolaylaştıran teknoloji.

Her alanda memnuniyet

Türkiye'de ev ve işyerlerinde hayatı kolaylaştıran teknolojiyi buluşturmak için kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize sunduğumuz faydayı en üst seviyeye taşımak öncelikli hedefimizdir. Satış sonrası ve öncesi tam memnuniyet, amaçlarımız arasındadır.

İyi teknoloji Türkiye'nin hakkı!

Herkes için teknoloji

Anaokulundan üniversiteye kadar her yaşta öğrenciler, orta ve büyük ölçek KOBİ'ler, memurlar, emekliler, alt ve orta gelirli internet kullanıcıları, kısacası herkes için teknoloji. Dizüstü bilgisayardan, uydu alıcıya kadar tüm ürünlerde her kullanıcı şeklinde hitap eden cihazlar bulunur. "İyi teknoloji Türkiye'nin hakkı" yaklaşımıyla teknoloji ürünlerini her yaş ve kesim için kolay sahip olunabilir ve kullanılabilir hale getirmek amacımızdır.

Birlikte daha güçlü

Strateji ortaklarımız

Microsoft ve Intel ile şimdi daha güçlüyüz. Ayrıcalıklı Windows işletim sistemi ile birlikte gelen ürünlerimiz her zaman üstün kaliteyi sunar. Intel ile güçlendirilmiş işlemci ve sistem altyapısı ile üstün performans ön plandadır.

Geçmişi Aral A.Ş.'nin oyun ve Xbox distribütörlüğüne dayanan Microsoft ve Hometech ilişkisi, 2014 yılında Windows ürünlerinde resmi iş ortaklığına dönüşmüştür. Dinamik yapısı ve yaygın satış ağıyla Hometech kısa sürede Türkiye'nin en çok satan Windows tablet tedarikçisi olmuştur. En ileri teknolojileri geniş kitlelere ulaştırarak Türkiye'deki lider Microsoft iş ortağı olma amacıyla Hometech en yenilikçi Windows tablet, ikisi bir arada, dizüstü ve mini bilgisayarları Türkiye'ye sunmaktadır.

Kurumsal müşterilerin isteklerine ve projelerine uygun ürünler geliştirmeye odaklanan Hometech, Microsoft'la beraber kamu ve özel kurumlara, başta eğitim, telekomünikasyon, perakende olmak üzere farklı sektörlerde özel çözümler üretmektedir.

Türkiye'nin ileri teknoloji ihtiyacını karşılamak için mobil bilgisayar lideri Hometech ile Dünya'nın en büyük ve gelişmiş işlemci üreticisi olan Intel, 2014 yılında iş ortaklığı anlaşması yapmıştır. Intel işlemcili tabletlerle yüksek performans, kalite ve stabilite ulaşılabilir fiyatla son tüketici ve kurumsal müşterilerimizle buluşmuştur.

Başarılı iş ortaklığının sonucu olarak üstün Intel teknolojilerine sahip ve ayrıcalıklı Hometech tabletleri ile, müşteri memnuniyetinde büyük sıçrama yaşanmıştır. Hometech Intel iş ortaklığı dizüstü, mini, 2in1 bilgisayarlarla ve yenilikçi diğer ürünler ile ilerlemeye devam etmektedir. Gelecekte de Intel ile beraber yenilikçi ürünler geliştirmemiz ortak amacımızdır.

Ona her yerde denk gelebilirsiniz

Hayatınızın vazgeçilmezi olacak

İhtiyaç duyulan her alanda en az bir Hometech marka cihaz ile karşılaşabilirsiniz. Her kitleye, ev ve iş konusundaki tüm ihtiyaçlara hitap eder. Türkiye'yi teknoloji ile tanıştırmak, öncelikli hedeflerimizdendir.