PRESS RELEASES

‘Team Turquality Fanlarıyla Buluşuyor’

2015-05-15 17:17:10


15 Mayıs 2015
Basın Bülteni

 
‘Team Turquality Fanlarıyla Buluşuyor’

Aral, GameEkstra ve Team Turquality  Razer sponsorluğunda muhteşem bir etkinlikle ‘Team Turquality Fan’larını bir araya getirmeye hazırlanıyor

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Aral, GameEkstra ve Team Turquality, e-spor tutkunlarının yıllarca unutamayacakları bir organizasyona hazırlanıyorlar. 2005 yılında kurulan ve e-spor takipçilerinin de yakından tanıdığı Team Turquality takımına gönül vermiş fanlara özel olarak hazırlanan etkinlik için geri sayım başladı. Team Turquality, 19 Mayıs Salı günü 13.00 – 18.00 saatleri arasında GameEkstra’da sevenleri ile buluşacak.

E-spor alanında Türkiye’de ve Dünya’da başarı elde etmiş Team Turquality, fanları ile doyasıya eğlenmek için geliyor. Etkinlik kapsamında fanlar, oyuncuları yakından tanıma fırsatı yakalarken, yapılacak küçük aktivitelerde keyifli zaman geçirebilecekler. Ayrıca fanlar ve Team Turquality ile yapılacak gösteri maçında kazanan katılımcılara Team Turquality Gaming House ziyaretinin yanı sıra Razer Naga Chroma Mouse ve Razer Chimaera Kulaklık hediye edilecek. Bu yanı sıra tüm katılımcılara ise Razer temalı sürpriz hediyeler verilecek.

Dünyaca tanınan oyun ekipmanları markası Razer’ın sponsor olduğu Team Turquality, bu ekipmanlarla sayısız başarıya imza atmış ve markayı bu güne kadar başarılı bir şekilde temsil etmiştir.

Program Akış;

13:00-14:00 Arası  Takım Oyuncularını ve Fanlarını ağırlama, tanışma.

14:00-15:00 Arası yemek ve içecek ikramı

15:00-17:00 Arası  Takım Oyuncuları ve Fanları arasında 1v1 gibi etkinlikler

17:00-18:00 Arası Takım Oyuncularının İmza Dağıtımı

Etkinlik Adresi: Adnan Kahveci Bulvarı No : 125 Bahçelievler / İstanbul

TEAM TURQUALITY HAKKINDA

Team Turquality takımı 2005 yılında FIFA ekibi olarak İstanbul'da kuruldu. 2012 yılında League of Legends takımını oluşturarak League of Legends'da da elektronik spor mücadelesini başlattı.

Team Turquality 2012 yılından itibaren League of Legends oyununda mücadele etmekte olan en köklü Türk takımlarından birisidir. 2012 yılında League of Legends takımını oluşturan Team Turquality 2012'den 2014 yılına kadar Riot Games'in düzenlediği büyük yıl sonu turnuvalarına finalist olarak katılabilen tek takımdır. Sosyal Medya'da çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Team Turquality, formalarının satışa çıkmasının ardından 1 hafta gibi kısa bir sürede formalarının tamamı tükendi. 

GAMEX 2012 League of Legends National Championship #2 (2012)

Riot Games Türkiye Büyük Finali #2 (2013)

Riot Games Türkiye Büyük Finali #2  (2014)

ARAL A.Ş.
Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 

Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Disney Interactive, Bethesda, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.

GameEkstra HAKKINDA
Dünyaca ünlü E-spor takımlarını ağırlamış ve Türkiye E-sporlarının bir numaralı turnuva merkezi olan GameEkstra Gamer Arena kurulduğu 2010 yılından bu yana 100’ün üzerinde gaming organizasyonları için markaların ilk tercihi olmayı sürdürmektedir. GameEkstra olarak amaçlarımızdan biri Türkiye’nin de dünya çapı organizasyonlarının finalini yapabileceği sabit turnuva merkezinin olduğunu ve bu alanlara olan katılımın ne kadar fazla olduğunun farkına varmalarını sağlamak.