SOUTH PARK™: THE FRACTURED BUT WHOLE™ 17 EKİM 2017’DE ÇIKIYOR18 Mayıs 2017
Basın Bülteni
 South Park: The Fractured But Whole Ön Siparişi Veren Oyuncular South Park: The Stick of Truth Kopyasını Ücretsiz Elde EdecekUbisoft® ve South Park Digital Studios, bugün South Park ™: The Fractured But Whole ™ oyununun 17 Ekim 2017'de Kuzey Amerika ve EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Asya) ülkelerinde çıkacağını açıkladı.Trey Parker ve Matt Stone tarafından yaratılan ve Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen The Fractured But Whole, 2014 ödüllü South Park ™: The Stick of Truth’un mükemmel bir devamı niteliğinde ve Xbox One, PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC’de yayınlanacak.

 

South Park'ta suç arttı ve sokaklar daha önce hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı. Colorado kasabasında güneş battığında, kargaşa ve kaos ortaya çıkıyor ve şehrin kötü yanı canlanıyor. Kasabanın yeni kahramanlara ihtiyacı var! Eric Cartman, kasabayı  kurtarma fırsatını yakalayıp şu ana kadarki en iyi super kahraman grubu, Coon & Arkadaşları’n lideri olarak The Coon’u kuruyor.

 

Her super kahramanın bir kökeni vardır, Coon & Arkadaşları da farklı değil. New Kid rolünü sürdüren oyuncular, onların geçmişlerini keşfedip, özel kostümlerini toplayacak ve kendi orijinal kahramanlarını yaratmak için birçok kahraman sınıfının osuruk bazlı güçlerinden yararlanacaklar. Yepyeni bir dövüş sistemi, savaş sırasında alan ve zaman konusunda eşsiz fırsatlar sunacak, ayrıca yenilenmiş yağma ve zanaat sistemi oyunculara savaşta onlara yardımcı olmaları için kendi ekipmanlarını yapma özgürlüğü sağlayacak.

 

South Park: The Fractured But Whole dört farklı versiyonda çıkacak: Standart, Gold, Steelbook Gold ve Collector’s. South Park: The Fractured But Whole oyununu satın alanlar South Park: The Stick of Truth’u ücretsiz elde edecek. Oyunu belirli partnerlerden ön sipariş verenler The Stick of Truth’u hemen oynayabilecekler.

 

Tüm ön siparişlerde ayrıca özel bir oyun içi asistan olan Towelie: Oyun Arkadaşı elde edeceksiniz. South Park sokakları eskisi kadar güvenli değil ve en tecrübeli South Park askerinin bile yardıma ihtiyacı olacak. Towelie: Oyun Arkadaşı’nız oyun boyunca, oyunculara önemli noktalarda yararlı ve eğlenceli tavsiyelerde bulunacak.

 

South Park: The Fractured But Whole hakkında daha fazla bilgi için: www.southparkgame.com

ARAL A.Ş.

Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 
Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Square Enix, Capcom, Disney Interactive, Bethesda, Razer, distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.

 

Diğer Basın Bültenleri