PRESS RELEASES

Marvel vs. Capcom®: Infinite, playstation®4, xbox one® ve PC'de çıktı

2017-09-20 09:04:03

 


 

Her Seviyede Oyuncuya Sonsuz Oynanış Seçenekleri Sağlamak için Marvel ve Capcom

Kahramanları bir araya geldi.

 

 

Video oyunlarının önde gelen yapımcı ve dağıtımcısı Capcom, aksiyon-dövüş oyunu serisi MARVEL VS. CAPCOM®: INFINITE’i çıkardı. Bir çok zorlu tek oyuncu ve çok oyunculu oynanış seçenekleriyle oyuncuların Marvel ve Capcom evreninde en sevdikleri 30 karakterden istediklerini seçebilecekleri çılgın ve eğlenceli serinin yeni oyunu çıktı. MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi, Xbox One ve Windows PC için Kuzey Amerika ve Avrupa’da oynanabilir.


 


MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE  robotik kötü karakterler Ultron ve Sigma’nın birleşimi Ultron Sigma’yı Marvel ve Capcom dünyasındaki biyolojik yaşamı yok etmelerine engel olmak için oyuncuları her iki evrende bir araya getirerek vahşet dolu bir savaşın ortasına bırakacağı heyecan verici bir tecrübe sunuyor. Sinematik hikayenin yanı sıra, oyuncular yeteneklerini Training, Mission ve Arcade modu gibi çeşitli tek oyuncu modlarında deneyebilecekler. Online modlar, sıralama maçları, küresel skor listeleri ve online izleyici lobi modları genel tecrübeyi daha da arttıracak.


 


MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE dünyasındaki tüm aksiyon yeni fakat benzer bir ortamda yer alıyor çünkü Marvel ve Capcom evrenindeki meşhur lokasyonlar Ultron Sigma’nın hain planının bir parçası olarak bir araya geliyor. İki şirket arasında ortak bir vizyon ile yaratılan oyunda 2v2 takım maçları ve altı oyun değiştirici Infinity Taşları’ndan birinin gücünden yararlanma yeteneği bulunuyor.


 


MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE standart versiyonu fiziksel ve dijital olarak Avrupa’da PlayStation 4, Xbox One ve Windows PC’de oynanabilir. Deluxe versiyonunda ana oyunla birlikte Sigma, Black Panther, Monster Hunter, Venom, Winter Soldier ve Black Widow içeren 2017 Character Pass bulunuyor.


 


ARAL A.Ş.


Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 
Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.


ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Konami, Sega, Namco Bandai, Square Enix, Capcom, Bethesda, Razer, distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.