PRESS RELEASES

HEARTHSTONE® OYUNCULARI AĞUSTOS’TA BUZDAN TAHTIN ŞÖVALYELERİ OLACAK

2017-07-07 14:16:49


07 Temmuz 2017

Basın Bülteni


Blizzard Entertainment'ın uluslararası çapta beğeni toplayan dijital kart oyunu için yeni çıkacak genişlemede Lich King’in buzdan avuçlarından 135 yeni kart elde edin

Kahramanları Ölüm Şövalyeleri’ne dönüştürün ve efsanevi

Hero Kartları ile güçlü yeni yetenekler kazanın

Ücretsiz görevlerde Buzdan Tahtı ele geçirin
Lich King'in hizmetinde olanlar için ölüm sadece bir başlangıç. . . . Blizzard Entertainment bugün Hearthstone’un yeni genişlemesi Knights of the Frozen Throne’un  Ağustos ayında geleceğini duyurdu. Maceraperestler yakında Northrend'e gidecekler ve Lich King ile yüzleşerek öteki dünyaya ait güçler kullanacakları ve rakiplerinin ömrünü çalacakları sonunda da Buzdan Tahtı ve 135 yeni kartı elde etmek için Icecrown Citadel’a yükselecekleri Ölüm Şövalyeleri olarak yetişecekler.


Knights of the Frozen Throne’da oyuncular runic büyünün yasaklı gücü arayışında Lich King’in buzdan kalesi Icecrown Citadel’e saldıracaklar. Söylentilere göre Lich King, ölümsüzlüğün buzdan özü ile aşılamak için şampiyonlar arıyor: oyuncular Lich King’in lütfunu yakında dokuz yeni efsanevi Hero Kartı şeklinde alacak ve kartlar oynandığında Hearthstone kahramanları yeni zırhlar ve yenilennmiş güçlerle birlikte korkusuz Ölüm Şövalyelerine dönüşecek. Lich King, oyuncuları yeni bir güçle donatmaya da karar verdi: düşmana verdikleri hasarla oyuncuları iyileştirecek “Lifesteal”.


Sadece Lich King'in emirlerine hizmet etmekle yetinmeyenler, Knights of the Frozen Throne’un  tüm oyunculara sunacağı bir dizi ücretsiz görevde kendisine doğrudan meydan okuyabilirler. Prolog görevinde Icecrown Citadel’e girip, kalenin iki kanadında ikonik düşmanlar Profesör Putricide ve Sindragosa ile savaşarak finalde Lich King ile epic bir gösteriye ulaşın. Prolog görevini tamamladıktan sonra, oyuncular rastgele bir efsanevi Ölüm Şövalyesi Hero Kartı alacak.


Windows® ve Mac® PC'lere; Windows, iOS ve Android ™ tabletlere ve cep telefonlarına gelecek olan Knights of the Frozen Throne kart paketleri Hearthstone’un Arena modunda kazanılabilir ve oyun içi altın ya da gerçek para ile satın alınabilir.


ARAL A.Ş.


Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 
Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.


ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Square Enix, Capcom, Disney Interactive, Bethesda, Razer, distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.