PRESS RELEASES

Ödüllü Seri LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM ile Geri Dönüyor

2017-06-12 14:00:11

 12 Haziran 2017

Basın Bülteni

 

FINAL FANTASY® ve TOMB RAIDER® gibi ödüllü ve çok satan oyunların yayıncısı olan SQUARE ENIX® bugün ödüllü ve milyonlarca kopya satan oyunun yeni serisi LIFE IS STRANGE™: BEFORE THE STORM’u duyurdu. Oyun, Xbox E3 Tanıtımının bir parçası olarak yeni sinematik bir fragmanla açıldı ve üç bölümden birincisi Xbox One®, PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi ve Windows PC’de 31 Ağustos 2017’de çıkacak.

 

LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM serinin ilk oyunundaki olaylar gerçekleşmeden üç sene önce Arcadia Körfezi'nde geçiyor. Oyuncular, başarılı olmayı amaçlayan güzel ve popular Rachel Amber ile muhtemel olmayan bir dostluk kuran 16 yaşındaki isyankar Chloe Price rolünü üstlenecek. Rachel’ın dünyası bir aile sırrıyla altüst olduğunda, bu yeni kurulan ittifak kendi şeytanlarını yenmeleri için birbirine güç verecek.

 

LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM bu yıl Square Enix için önemli bir oyun ve Arcadia Körfezi'ne geri dönmeyi isteyen hayranlara karşı doğrudan bir yanıt olarak yaratılıyor. Böylece sevdikleri karakterleri tekrar buluşabilecekler” diyor Square Enix Londra Stüdyolarının Başkanı Lee Singleton. “Birçok kişi hayatını önemli derecede etkileyen, o kişiyi kendisi yapan  birini söyleyebilir. LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM tam da bu an hakkında.”

 

Serinin ilk piyasaya sürülen oyunu Paris'teki DONTNOD Entertainment tarafından yaratılmış olsa da, LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM Denver merkezli stüdyo Deck Nine Games tarafından geliştirilmektedir

 

 “Orijinal LIFE IS STRANGE anlatı macera oyunu türüne yeni bir derinlik ve gerçek dünya duygusu kattı ve biz de dahil olmak üzere birçok insanın kalbinde güçlü bir yer edindi” diyor Deck Nine Games Başkan Yardımcısı Jeff Litchford. “Serinin bir sonraki oyununda çalışmak kesinlikle bir ayrıcalık ve bizim için seriye hakkını vermek ve oldukça yetenekli takımımızın benzersiz StoryForge’unun kalitesini kanıtlamak için bir şans.”

 

Xbox E3 tanıtımında ilk kez yayınlanan sinematik fragmanı için: https://youtu.be/7ANqYSMKvbM

Geliştiricilere ait yepyeni bir video şu adreste bulunabilir: https://youtu.be/XOAm2X8-A1s

 

Detaylı bilgi için blogu ziyaret edebilirsiniz: http://lifeisstrange-blog.tumblr.com/post/161712261945/announcing-life-is-strange-before-the-storm

ARAL A.Ş.


Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 
Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.


ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Square Enix, Capcom, Disney Interactive, Bethesda, Razer, distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.