PRESS RELEASES

UBISOFT, FAR CRY 5’İN 27 ŞUBAT 2018’DE AMERİKA’NIN MERKEZİNDE ÇIKACAĞINI DUYURDU

2017-05-26 16:17:21
26 Mayıs 2017
Basın Bülteni


Ubisoft, bugün oyuncuların Far Cry 5 ile Far Cry serisinin kaosunu, öngörülemezliğini ve vahşetini Project Scorpio ve Windows PC dahil olmak üzere PlayStation®4 Pro bilgisayar eğlence sistemi, PlayStation®4, Xbox One ailesi cihazlarında deneyimleyebileceklerini duyurdu. İlk kez Amerika, Montana’da geçecek hikayede, oyunun 27 Şubat 2018’de çıkışıyla birlikte oyuncular hayatta kalmak ve özgürlüğü elde etmek için savaşırlarken, bu sakin görünümlü ancak son derece karmaşık dünyada tek başlarına ya da tamamen iki kişi olarak gezinebilecek. Far Cry 5’in geliştirilmesi Ubisoft Montreal tarafından yönetiliyor.

 

Montana’da bulunan kurgusal Hope County’de, yeni serif yardımcısı olarak başlayan oyuncular, varışlarının kasabanın şiddet yoluyla ele geçirilmesini tetikleyecek fanatik bir tarikat inancı olan Eden’s Gate Projesi tarafından yıllardır sessiz olan hareketi hızlandırdığını öğrenecekler.

 

Gafil avlanan ve iktidar mücadelesi içine çekilen oyuncuların Eden’s Gate Projesinin dikkatlice hazırlanmış planlarını bozmaları ve kendilerinin ve Hope County topluluğunun özgür kalmasına yardım etmek için direniş alevini körüklemeleri gerekiyor.

 

Kuşatma altında olan ve dünyanın geri kalanından ayrılan oyuncular Hope County sakinleriyle güçlerini birleştirip Direniş’i oluşturacaklar. Tarikate karşı savaşan oyuncular, Hope County boyunca farklı oyun tercübelerine sahip olacakları eşsiz yerler görecek.

Yolculukları boyunca oyuncular, Big Sky Country’de tarikat güçleriyle birlikte hava savaşına girmek için uçak kullanabilecekler. Tarikat üyelerinin izini sürerken ve tarım arazileri, ormanlar, dağlar ve nehirler arasında hayatta kalmak için kaynak toplarken ikonik Amerikan arabaları, kamyonlar, ATVler ve tekneler kullanabilecekler. Taşıtlar ayrıca hayvanlar tarafından saldırıya uğrandığında ya da işlerin planlandığı gibi gitmediği durumlarda kolayca kaçmak için bir sığınak görevi görecek.

 

Tarikatı çökertmek için, oyuncuların tüfek ve bombalar gibi menzilli silahlar, balyoz ve beyzbol sopası gibi yakın dövüş silahları da dahil her türlü silahı kullanmaları gerekecek. Ayrıca, karakter çeşitlerinden oluşan Guns for Fire ya da oyuncuların oyun stillerini tamamlayacak ayı ya da panter gibi özelleştirilmiş hayvanlardan oluşan Fangs for Fire alabilecekler. Oyuncuların Far Cry 5’te yarattıkları her durumda ve karmaşada nasıl davranacakları onlara kalmış. Far Cry 5 ayrıca oyunculara sonsuz sayıda yeni oyun alanı yaratma ve oynama imkânı veren harita editörünü de geri getiriyor. Harita editöründe hayranlar tarafından oluşturulan içeriğe yeni bir boyut katacak yeni özellikler de olacak. Detaylar yakında açıklanacak.

 

Son olarak, PS4 sahipleri oyunu satın aldıklarında ücretsiz bir Far Cry 5 skin paketi elde edecek. Oyuncuların bunun için ücretsiz bir Ubisoft hesabı açmaları gerekiyor: http://farcrygame.com/playstationULC; . Xbox ve PC sistemlerindeki oyuncular aynı içeriği Ubisoft Club aracılığıyla elde edecek.

 

Far Cry 5 ve tüm Ubisoft oyunları için: www.ubiblog.com.

Far Cry 5 ile ilgili detaylı bilgi için: http://farcry.com

ARAL A.Ş.


Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 
Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.


ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ


Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Square Enix, Capcom, Disney Interactive, Bethesda, Razer, distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.