PRESS RELEASES

STAR WARS™ ZAMANI GELDİ! STAR WARS™ BATTLEFRONT™ TÜM GALAKSİDE SATIŞTA

2015-11-20 14:35:44

20 Kasım 2015
Basın Bülteni


 STAR WARS™ ZAMANI GELDİ! STAR WARS™ BATTLEFRONT™ TÜM GALAKSİDE SATIŞTA


Bugüne Kadarki En Otantik Star Wars Video Oyununda Savaş Fantazilerinizi Gerçeğe Dönüştürün


Bir Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) stüdyosu olan DICE ve Lucasfilm Ltd.’den merakla beklenen video oyunu Star Wars™ Battlefront™ geliyor. E3, gamescom, Eurogamer Expo ve Tokyo Game Show’da Şovun En İyisi* seçilen ve tüm dünyada 50’den fazla ödül kazanan Star Wars Battlefront hayranlarının hep hayalini kurduğu epik Star Wars savaş fantazilerini gerçeğe dönüştürüyor ve oyuncuların kendi anılarını da yaratmalarına olanak sağlıyor. Oyun PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PC için satışta.

Star Wars Battlefront’un, Star Wars™ hayranları tarafından her nesilden Star Wars hayranları için geliştirildiğini dile getiren Kıdemli Yapımcı Sigurlina Ingvarsdottir, “Vizyonumuz hayranlarımıza bu muhteşem evrene sonuna kadar sadık olan bir oyun vermek. Kendilerini etkileyici görseller ve seslerle bu dünyalarda kaybetmelerini sağlamak ve heyecan verici ve eğlenceli bir oynanış sunmak” diye konuştu.

Star Wars Battlefront’ta oyuncular orijinal Star Wars üçlemesinin zaman döneminde Asiler ve İmparatorluk arasında geçen savaşları yaşayacaklar. 40 kişiye kadar devasa çokluoyuncu maçlarından tek başınıza veya arkadaşınızla oynayabileceğiniz heyecanlı Görevlere kadar birbirinden farklı Star Wars deneyimleri yaşayabileceksiniz. Endor’da müthiş hızlarla speeder motorları kullanacak, AT-ST veya At-AT içinde Asileri ezecek, Millennium Falcon ile göklerde süzülecek veya Star Wars evreninin en ikonik Kahramanları veya Kötüleri – Boba Fett, Leia Organa, Luke Skywalker, Darth Vader ve fazlasıyla çokluoyuncu maçlarının baş karakteri olacaksınız.

DICE’a orijinal kaynak materyallere ve yaratım ekiplerimiz benzersiz seviyede erişim sağladık ve onlar da bunun karşılığında orijinal üçlemenin ruhunu ve özünü yakalayan inanılmaz bir iş çıkardıklarını belirten Lucasfilm Dijital Çalışmalar ve Seri Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ada Duan,  “Kasım ayında çıkacak Star Wars Battlefront ve bir ay içinde vizyona girecek Star Wars™: The Force Awakens sayesinde bir Star Wars hayranı olmak için daha iyi bir zaman olamazdı” dedi.

Star Wars Battlefront ön siparişi veren oyuncular 1 Aralık 2015’ten başlayarak Yeni Cumhuriyetin uzak bir çöl gezegeninde İmparatorluk retçileri ile yüzleştikleri Jakku Savaşını tecrübe edecek ilk oyuncular olacaklar. Endor Savaşındaki Asi zaferinin devamında geçen savaşta oyuncular Star Wars™: The Force Awakens™‘da Jakku’nun devasa, savaşların yıprattığı ortamını ortaya çıkaran olayları tecrübe edecekler. Diğer oyuncular da bu içeriğe ücretsiz** olarak 8 Aralık 2015’te kavuşacaklar. 

Star Wars Battlefront deneyimlerini geliştirmek isteyen oyuncular bunu Star Wars Battlefront Companion uygulaması ile yapabilecekler. Web ve App StoreSM ve Google Play™ mağazalarından temin edilebilecek Star Wars Battlefront Companion taktik ve kart tabanlı Base Command oyunu ile oyuncuların Star Wars Battlefront’ta kullanabilecekleri oyun içi krediler kazanmalarını sağlayacak. Companion uygulaması ile arkadaşlarınıza bağlanabilecek, kariyerinizi takip edebileceksiniz. Star Wars Battlefront Companion uygulamasını www.StarWarsBattlefront.com/Career adresinden, App Store ve Google Play mağazasından indirebilirsiniz. 

Star Wars Battlefront PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PC için kutulu olarak satışta. Oyun hakkında daha fazla bilgi için www.StarWarsBattlefront.com adresini ziyaret edin. Facebook®, Twitter®, ve Instagram® üzerinden Star Wars Battlefront sohbetlerine katılabilirsiniz.

* STAR WARS BATTLEFRONT ‘IGN.COM’DAN E3’ÜN EN İYİSİ, GAMESCOM AWARDS 2015’TEN BEST OF GAMESCOM, TOKYO GAME SHOW’DAN “FUTURE AWARD” VE EUROGAMER EXPO’DAN “EGX 2015 GAME OF THE SHOW” ÖDÜLLERİ KAZANMIŞTIR.
**İLGİLİ PLATFORMDA STAR WARS BATTLEFRONT GEREKTİRİR (AYRI SATILIR).


Electronic Arts Hakkında

Electronic Arts (NASDAQ:EA) dijital interaktif eğlence alanında bir dünya lideridir. Firma İnternete bağlı konsollar, kişisel bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler için oyun, içerik ve çevrimiçi hizmetler sunmaktadır. EA, 300 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcıya sahiptir.
EA 2015 mali yılında 4.5 milyar dolar net kar beyan etmiştir. Merkezi Redwood City, Kaliforniya’da bulunan EA, The Sims™, Madden NFL, EA SPORTS™ FIFA, Battlefield™, Dragon Age™ ve Plants vs. Zombies™ gibi ünlü serileriyle tanınmaktadır. EA hakkında daha fazla bilgiyi www.ea.com/news adresinden alabilirsiniz.

EA SPORTS, Origin, The Sims, Dragon Age, Plants vs. Zombies, ve Battlefield Electronic Arts Inc. ve kuruluşlarının ticari markalarıdır. John Madden, NFL ve FIFA ilgili sahiplerine aittir ve izinle kullanılmıştır.  PlayStation, Sony Computer Entertainment, Inc.’in tescilli ticari markasıdır. Microsoft ve Xbox, Microsoft şirketler grubunun Amerika ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markasıdır ve lisansla kullanılmıştır. App Store, Apple Inc. servis markasıdır.

STAR WARS © & TM 2015 Lucasfilm Ltd. Tüm Hakları Saklıdır. 

ARAL A.Ş.

Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir.

Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Disney Interactive, Bethesda, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.