PRESS RELEASES

‘Star Wars™ Battlefront™ Şimdi Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı’

2015-07-01 14:50:13
01 Temmuz 2015
Basın Bülteni


‘Star Wars™ Battlefront™ Şimdi Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı’


Star Wars™ Battlefront™ ön satışları, ücretsiz olan Battle of Jakku DLC'sine erken erişim hakkı tanıyor


Dünya’da milyonlarca oyun severin büyük bir heyecanla beklediği Star Wars™ Battlefront™ şimdi Türkiye’de ön siparişe açıldı. Aral Game ve prestijli mağazalarda ön siparişe açılan Star Wars Battlefront için ön sipariş verin ve 1 Aralık 2015 günü, New Republic'in Outer Rim'de bulunan uzak bir çöl gezegeninde kritik öneme sahip Imperial direniş noktalarından biriyle karşılaşacağı çok önemli bir an olan Battle of Jakku'yu* yaşayacak ilk oyunculardan biri olun. Battle of Endor'daki Rebel zaferinin sonrasında gerçekleşen bu savaşta, oyuncular Jakku gezegeninin Star Wars™ The Force Awakens™'da gösterilen muazzam büyüklükteki, savaşın izlerini taşıyan manzarasını yaşayacaklar.  Star Wars Battlefront için ön sipariş veren oyuncular, bu savaşı herkesten bir hafta önce yaşayabilecekler.  Diğer tüm oyuncular ise bu içeriğe 8 Aralık 2015 günü erişebilecekler. Star Wars Battlefront 20 Kasım 2015 tarihinde piyasada olacak.


•             Star Wars: The Force Awakens'daki olaylardan önce neler yaşandığını öğrenin.


•             Yepyeni Jakku gezegeninde yer alan 2 harita


•             Star Wars™ Battlefront™ için ön sipariş verenlere 7 gün önce erişim olanağı


•             8 Aralık 2015 günü tüm oyunculara ücretsiz indirme olanağı


YASAL SATIRLAR


* BU TEKLİF SİZE YALNIZCA PROMOSYON AMACIYLA SUNULMAKTADIR VE BİR KREDİ, HARCAMA, BANKA YA DA HEDİYE KARTI NİTELİĞİ TAŞIMAZ. YALNIZCA YENİ STAR WARS BATTLEFRONT TAM OYUN ("ÜRÜN") SATIN ALMALARI İÇİN GEÇERLİDİR. BU TEKLİF, ÜRÜN PİYASAYA SUNULDUĞUNDA GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRECEKTİR. KOD, 7 ARALIK 2015 GÜNÜNE KADAR GEÇERLİDİR. SADECE KAMPANYAYA KATILAN SATICILARDA GEÇERLİDİR. FİZİKSEL ÜRÜNLER İÇİN İÇERİK KODU ÜRÜN PAKETİ TESLİM ALINIRKEN VERİLECEKTİR. DİJİTAL ÜRÜNLER İÇİN İÇERİK YETKİSİ ÜRÜN YÜKLENİRKEN OTOMATİK OLARAK VERİLECEKTİR. ÜRÜNÜN SATILDIĞI HER YERDE GEÇERLİDİR. ERKEN ERİŞİM TAKVİMİYLE İLGİLİ DETAYLAR İÇİN WWW.EA.COM/STARWARS/BATTLEFRONT/PRE-ORDER-OFFER SAYFASINA BAKINIZ. BU TEKLİF, NAKİT YA DA BAŞKA ÜRÜNLER YA DA HİZMETLERLE İKAME EDİLEMEZ, DEĞİŞTİRİLEMEZ, SATILAMAZ VEYA PARA İADESİ TALEP EDİLEMEZ. EA TARAFINDA AÇIKÇA İZİN VERİLMEDİKÇE, BAŞKA PROMOSYON YA DA İNDİRİM TEKLİFLERİYLE BİRLEŞTİRİLEMEZ; İLGİLİ İÇERİK İÇİN KULLANILABİLECEK HERHANGİ BİR ÖN ÖDEMELİ KART İLE BİRLEŞTİRİLEMEZ. YASALARLA YASAKLANAN, VERGİLENDİRİLEN YA DA KISITLANAN YERLERDE GEÇERSİZDİR. YAYIMLANDIĞINDA/YAYIMLANMASI DURUMUNDA, SON ÜRÜN DETAYLARI, EULA VE İÇERİK KORUMA TEKNOLOJİSİ İÇİN WWW.EA.COM/1/PRODUCT-EULAS ADRESİNE BAKABİLİRSİNİZ. OYUNU OYNAMAK İÇİN İNTERNET BAĞLANTISI, ORIGIN HESABI, SERİ NUMARASIYLA KAYIT YAPTIRMAK VE SON KULLANICI LİSANS ANLAŞMASINI KABUL ETMEK GEREKEBİLİR. EA ÇEVRİM İÇİ GİZLİLİK VE TANIMLAMA BİLGİLERİ POLİTİKASI VE HİZMET KOŞULLARI, WWW.EA.COM ADRESİNDE BULUNABİLİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN 13 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK GEREKİR. EA, ÇEVRİM İÇİ ÖZELLİKLERİ WWW.EA.COM/1/SERVICE.UPDATES ADRESİNDE DUYURDUKTAN 30 GÜN SONRA SONLANDIRABİLİR.

STAR WARS © & ™ 2015 Lucasfilm Ltd.  Tüm hakları saklıdır. Oyun kodu ve belirli sesli ve/veya görsel malzemeler © 2015 Electronic Arts Inc. EA ve EA logosu, Electronic Arts Inc. firmasının ticari markalarıdır.

ARAL A.Ş.
Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 

Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Disney Interactive, Bethesda, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.