PRESS RELEASES

TOM CLANCY’S RAINBOW SIX® SIEGE 13 EKİM’DE ÇIKACAK

2015-05-15 14:15:30
15 Mayıs 2015
Basın Bülteni


TOM CLANCY’S RAINBOW SIX® SIEGE
13 EKİM’DE ÇIKACAK


Ubisoft Oyunun Çıkış Tarihini ve Farklı Versiyonlarını Duyurdu


Ubisoft bugün Tom Clancy’s Rainbow Six serisinin en yeni oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in tüm dünyada PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve Windows PC için 13 Ekim 2015 tarihinde çıkacak.

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Tom Clancy’s Rainbow Six Siege gerçek dünyadaki anti-terör organizasyonlarından esinlenerek oyuncuları ölümcül yüzleşmelerin ortasına bırakacak. Bir Tom Clancy’s Rainbow Six oyununda ilk kez oyuncular kuşatmalara katılabilecekler; bu yeni saldırı türünde düşmanların içinde bulundukları ortamı modern bir kaleye çevirebilirken Rainbow Six ekipleri de düşman mevzisine girmek için saldırıyı yönetecekler.

Aşağıdaki versiyonlar EMEA bölgelerinde (Avrupa, Orta Doğu ve Asya) ve NCSA bölgelerinde (Kuzey, Orta, Güney Amerika) yayınlanacak:  • Art of Siege Edition versiyonunda oyuna ek olarak koleksiyoncu kutusu, oyun içindeki tüm silahlar için Gold Skins paketi ve 120 sayfalık Taktik Rehber bulunacak. Bu yüksek kaliteli rehberde oyundaki tüm öğelerle ilgili bilgiler yer alacak, tüm Anti-Terör Birimleri, Operatörler, silahlar ve haritalar hakkında müthiş ayrıntılı bilgiler ve istatistikler verilecek. Tüm bu içerik geliştirici ekip ve oyuncuların önerileriyle yaratıldığından sahada en iyi sonucu alacaksınız.

  • Gold Edition versiyonunda Standard Edition versiyonu ve Sezonluk Kombine bulunacak.  

  • Tactical Elite Edition versiyonunda, ki bu versiyon Uplay Shop üzerinden son derece sınırlı sayıda satılacak, hem Art of Siege Edition, hem de Sezonluk Kombine bulunacak. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında daha fazla bilgi için: rainbow6.ubi.com

Ubisoft Hakkında
Ubisoft aralarında Assassin’s Creed, Just Dance, Tom Clancy’s video oyun serisi, Rayman ve Far Cry’ın da bulunduğu dünyaca ünlü markaları içeren zengin bir portföye sahip olan, dünyanın önde gelen interaktif eğlence yapımcı, yayıncı ve distribütörlerinden biridir. Ubisoft’un dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan stüdyo ve iş ofisleri konsollar, cep telefonları, tabletler ve PC’ler gibi popüler platformlarda orijinal ve akıllarda kalıcı oyun deneyimleri sunmak için çalışmaktadır. Ubisoft 2014-15 mali yılında €1,464 milyar değerinde satış yapmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen www.ubisoftgroup.com adresini ziyaret edin.

©2015 Ubisoft Entertainment. Tüm Hakları Saklıdır. Tom Clancy’s, Rainbow Six, The Soldier Icon, Ubisoft ve Ubisoft logosu, Ubisoft Entertainment’ın Amerika ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Xbox One, Microsoft şirketler grubunun ticari markasıdır ve lisansla kullanılmıştır.

“Playstation”, Sony Computer Entertainment Inc.’in tescilli ticari markasıdır.

ARAL A.Ş.
Aral A.Ş. iş hayatına; 80'li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 300’e yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. 

Geçmişte bir çoğumuzun hayatına damga vuran ürünleri tüketici ile buluşturan Aral A.Ş., tecrübesi, piyasadaki saygın konumu, konularında uzmanlaşmış tecrübeli kadrosu ile birlikte, her konuda yenilikleri takip etmeye ve hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

ARAL OYUN KONSOL VE AKSESUAR TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Disney Interactive, Bethesda, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.